Współpraca jaką zawarliśmy z firmą Klinika Dobrego Mechanika Michał Żaliński trwa już 5 lat i z czystym sumieniem możemy wymienić kilka cech, które idealnie pasują do firmy Michała Żalińskiego:

 

- rzetelność w przedstawianiu oferty i obsłudze,

- specjaliści w swojej dziedzinie,

- terminowość oraz jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie,

- doradztwo i zaangażowanie w obsłudze Klienta,

- konkurencyjne ceny w stosunku do innych warsztatów,

- profesjonalizm i zaangażowanie w każdym zakresie swojej działalności.

 

Polecamy fimę Klinika Dobrego Mechanika jako partnera w biznesie oraz przy obsłudze klienta indywidualnego.

 

Krzysztof Kűhn - Prezes Zarządu Kűhn Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

605 401 083

32 307 44 54

Klinika czynna   pn - pt  8.00 - 17.00

sklep@klinikamechanika.pl

biuro@klinikamechanika.pl

Z usług firmy Klinika Dobrego Mechanika korzystamy wielokrotnie przy przeglądach bieżących oraz głównych naprawach. Wykonywane usługi odznaczają się wysokim poziomem profesjonalizmu, w tym rzetelnością, solidnością, zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem technicznym w kwestiach naprawy o jakie trudno w dzisiejszych czasach.

 

Polecamy firmę Klinika Dobrego Mechanika jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Klinika Dobrego Mechanika jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec wymagających klientów.

 

Grzegorz Włoch - właściciel firmy Luksus

To nie jest zwykły warsztat ale klinika samochodowa, oprócz szybkich i sprawnych napraw bieżących , także profilaktyka , czyli co trzeba zrobić teraz, aby potem nie mieć większych problemów i kosztów. Polecam.

 

Krzysztof Dybiec Dyrektor ds Marketingu Plac zabaw Zoolandia

Jestem klientem indywidualnym. Firma Klinika Dobrego Mechanika Michał Żaliński dała mi się poznać jako zakład oferujący szeroki zakres usług. Samochodami które serwisujemy w tym zakładzie zrobiliśmy już kilkanaście tysięcy kilometrów i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonanej pracy.

Szczerze polecam ten zakład, wiele napraw można dokonać na miejscu w kilka minut, przy obsłudze klienta oraz w zakładzie panuje miła i przyjemna atmosfera. Ceny usług na tle innych warsztatów wypadają bardzo konkurencyjnie.

Polityka firmy reprezentowana przez Pana Michała Żaliński zapowiada mnóstwo sukcesów.

 

Jacek - klient indywidualny

Pomimo dużej odległości jestem stałym klientem Kliniki Dobrego Mechanika, gdyż zawsze jestem profesjonalnie i rzetelnie obsłużony,

Klinika fachowo diagnozuje usterkę, zawsze otrzymuje dokładny kosztorys zakresu prac. Naprawa wykonana jest fachowo, przy użyciu oryginalnych części lub wysokiej klasy zamienników. Mogę liczyć również na dobrą kawę a w razie konieczności telefoniczne wsparcie. Polecam KDM!

 

Marcin (woj. opolskie) - klient indywidualny

Konkretny, fachowy człowiek z doświadczeniem, z równie doświadczonymi współpracownikami. Szybkie naprawy, konkretne terminy, omówienie każdej awarii, każdego zabiegu. No i kieszeń nie boli tak bardzo :)

 

Sebastian - klient indywidualny

Naszą wiarygodność potwierdza